Skrýt nabídku

Muzeum města Ústí nad Labem hostí výstavu fotografií Václava Sojky

České Švýcarsko, 2. 12. 2015 – Muzeum města Ústí nad Labem hostí od včerejšího dne výstavu České Švýcarsko očima Václava Sojky. Výstava vytvořená při příležitosti 15. výročí vzniku národního parku České Śvýcarsko představuje veřejnosti fotografie krajiny Českého Švýcarska, i jejích často skrytě žijících obyvatel. Doplněna je také exponáty zvířat a informacemi o nejmladším národním parku České republiky. Výstavu doprovodí i cyklus přednášek o fotografování zdejší přírody, její geologii, flóře i fauně. 

Návštěvníkům je výstava k dispozici od 2. 12. 2015 do 3. 4. 2016. Bližší informace najdete také na internetových stránkách Muzea města Ústí nad Labem.


Vernisáž výstavy: Fotograf a znalec Českého Švýcarska Václav Sojka (vpravo) nechává návštěvníky prostřednictvím svých fotografií nahlédnout pod roušku tajemství zdejší krajiny. Foto: Richard Nagel

Omezení vstupu

Z důvodu nebezpečí pádu stromů jsou do odvolání uzavřeny tyto značené turistické cesty: modrá z Rynartic směrem Na Tokání a žlutá od skalního hrádku Šaunštejn ve směru Mezní Louka.

Nepřehlédněte!


Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation