Správa Národního parku České Švýcarsko vypisuje výběrové řízení na pozici:

Ředitel/ka ekonomického odboru
Referent/ka ICT

Popis pozice:

  • zajištění komplexního chodu financování organizace
  • strategické plánování
  • příprava rozpočtů
  • vedení daňové evidence

Požadujeme:

  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu ekonomického zaměření
  • znalost příslušných právních předpisů
  • řídící a organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s hospodařením příspěvkových organizací výhodou

Nabízíme:

  • 12. platová třída, plat od 27.160,- Kč do 38.300,- Kč v závislosti na odborné praxi
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvky z FKSP
  • naturální výhody

Nástup možný: 1. 11. 2018 nebo dle dohody

Své nabídky, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 21. 9. 2018 na e-mail: a.hakova@npcs.cz [1]

  • provozní činnosti v oblasti informační a komunikační infrastruktury
  • správa koncových zařízení výpočetní techniky (počítače, přenosná zařízení, tiskárny)
  • systémová podpora uživatelů
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky v oblasti ICT
  • administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu (vhodné pro absolventy) nebo ÚSO vzdělání a 3 roky praxe
  • znalost anglického jazyka na úrovni běžné komunikace
  • dobrá orientace v oblasti informačních a komunikačních technologií
  • znalost OS Windows Professional (verze 7 a novější) na úrovni administrace
  • znalost problematiky LAN/WAN sítí – OSI model, základní protokoly
  • samostatnost, pečlivost, kreativita, flexibilita a schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • 11. platová třída, plat od 20.450,- Kč do 30.750,- Kč v závislosti na odborné praxi

Nástup možný: 1. 11. 2018, pracovní poměr na dobu určitou do 3. 5. 2020 (zástup za rodičovskou dovolenou)

Své nabídky, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 5. 10. 2018 na e-mail: a.hakova@npcs.cz [1]