Skrýt nabídku

Seminář k podpoře obcí na územích národních parků

České Švýcarsko, 15. 11. 2018 – Státní fond žívotního prostředí ve spolupráci se Správou Národního parku České Švýcarsko pořádají dne 20. listopadu 2018 seminář pro zástupce obcí a měst, krajů a správ národní parků i další zájemce, zaměřený na možností čerpání podpory z Národního programi Životní prostředí. Místem konání semináře je Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 52, 407 46 Krásná Lípa. Čas konání od 10.00 do 13.00 hodin.

Výzva č. 9/2018 z Národního programu Životní prostředí v současné době nabízí 100 milionů korun na rozvoj obcí a zlepšení kvality života obyvatel na území národních parků. Informace přednesou Mgr. Leo Steiner, ředitel Sekce řízení Národních programů SFŽP ČR a Ing. Michal Slezák, ředitel Odboru realizace Národních programů SFŽP ČR.

Účast na semináři je zdarma, předchozí registrace nutná.

Kontakt pro registraci a případné dotazy: Mgr. Milena Nagelová, m.nagelova@npcs.cz


Omezení vstupu

Z důvodu zajištění klidu pro hnízdění zvláště chráněných druhů ptáků jsou dočasně uzavřeny některé lokality jak v NP České Švýcarsko, tak v CHKO Labské pískovce. Podrobnosti najdete zde: http://www.npcs.cz/prosime-nerusit-hnizdime


Po vichřici ze dne 10. 3. 2019 je mimo provoz naučný areál Rysí stezka na Mezní Louce. K dispozici je pouze dětské hřiště v blízkosti kempu Mezní Louka. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte!


 

Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation