Skrýt nabídku

Seminář k programu Podpora obcí v národních parcích

České Švýcarsko, 7. 11. 2019 – Správa Národního parku České Švýcarsko ve spolupráci se Státním fondem životního prostředí (SFŽP) pořádají v úterý, 12. 11. 2019, seminář zaměřený na možnosti podpory obcí v regionu národního parku. Účastníci semináře se dozví informace o aktuální výzvě dotačního programu Podpora obcí v národních parcích, díky kterému se obcím otevírá například možnost oprav veřejných prostranství, turistických cest či snížení světelného znečištění, ale také spolufinancování jiných, nákladnějších projektů z Operačního programu Životní prostředí.

Informace účastníkům podá Ing. Romana Rajnyšová ze SFŽP, bližší informace k organizaci semináře účastníci obdrží u Mgr. Mileny Nagelové na adrese m.nagelova@npcs.cz.

Seminář se uskuteční dne 12. listopadu 2019 od 10.00 do 13.00 hodin v zasedací místnosti Správy Národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě, Pražská 457/52.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Omezení vstupu

Z důvodu kácení souší pro zajištění bezpečnosti podél turistické cesty je od 18. do 22. 11. 2019 uzavřena Mlýnská cesta (mezi Meznou a Třemi prameny). Děkujeme za pochopení!


Z důvodu havarijního stavu je UZAVŘEN PŘÍSTUP do altánu na Mariině skále. Vyhlídka před altánem je přístupná.


Z důvodu nevyhovujícího stavu mostků je OMEZEN PŘÍSTUP na skalní hrad Šaunštejn. Více informací zde.

Blížící se události
Nepřehlédněte!
Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation