Skrýt nabídku

Seminář k programu Podpora obcí v národních parcích

České Švýcarsko, 7. 11. 2019 – Správa Národního parku České Švýcarsko ve spolupráci se Státním fondem životního prostředí (SFŽP) pořádají v úterý, 12. 11. 2019, seminář zaměřený na možnosti podpory obcí v regionu národního parku. Účastníci semináře se dozví informace o aktuální výzvě dotačního programu Podpora obcí v národních parcích, díky kterému se obcím otevírá například možnost oprav veřejných prostranství, turistických cest či snížení světelného znečištění, ale také spolufinancování jiných, nákladnějších projektů z Operačního programu Životní prostředí.

Informace účastníkům podá Ing. Romana Rajnyšová ze SFŽP, bližší informace k organizaci semináře účastníci obdrží u Mgr. Mileny Nagelové na adrese m.nagelova@npcs.cz.

Seminář se uskuteční dne 12. listopadu 2019 od 10.00 do 13.00 hodin v zasedací místnosti Správy Národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě, Pražská 457/52.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Omezení vstupu

UPOZORNĚNÍ! NA CELÉM ÚZEMÍ NÁRODNÍHO PARKU HROZÍ NEBEZPEČÍ PÁDU STROMŮ. VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!


S ohledem na odstraňování nebezpečných stromů je ve všedních dnech od 7.30 do 15.30 UZAVŘENA TURISTICKÁ CESTA Hřensko - Tři prameny. Více informací zde.


Z důvodu havarijního stavu je UZAVŘEN PŘÍSTUP do altánu na Mariině skále. Vyhlídka před altánem je přístupná.


Z důvodu nevyhovujícího stavu mostků je OMEZEN PŘÍSTUP na skalní hrad Šaunštejn. Více informací zde.

Nepřehlédněte!

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pracovní pozici zooložka / zoolog. Podrobnosti ZDE.

Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation