Skrýt nabídku

Vyšlo podzimní číslo zpravodaje České Švýcarsko

Krásná Lípa, 21. 11. 2011 – Aktuální číslo zpravodaje České Švýcarsko vydávaného správou národního parku je od dnešního dne k dispozici všem zájemcům. Klasická "papírová" verze bude v nejbližších dnech k dostání v regionálních turistických informačních střediscích a bude také distribuována místním obyvatelům spolu s lokálními periodiky. Elektronická verze je ke stažení na internetových stránkách správy národního parku www.npcs.cz v sekci "Pro návštěvníky i místní".

Jako již tradičně nabízí také toto číslo mnoho článků o aktuálním dění v národním parku, uskutečněných akcích pořádaných správou národního parku,  informace o zajímavých druzích rostlin a živočichů, geologické okénko či příspěvky věnující se bohaté kulturní historii Českého Švýcarska. V rubrice Rozhovor jsme tentokrát vyzpovídali pana Filipa Brodského, nového ředitele Obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko. Nezapomněli jsme ani na dětské čtenáře, pro které je připravena tradiční soutěž o ceny. Součástí tištěné verze zpravodaje je také barevný plakát "Rys ostrovid".

Zpravodaj České Švýcarsko vychází dvakrát ročně (na jaře a na podzim). Všechna dosud vydaná čísla jsou ke stažení na internetových stránkách správy národního parku www.npcs.cz v sekci "Pro návštěvníky i místní".

Blížící se události
Nepřehlédněte!

DOČASNÉ VYLOUČENÍ VSTUPU DO LESA V ČÁSTI ÚZEMÍ CHKO LABSKÉ PÍSKOVCE

Na území CHKO Labské pískovce platí na základě žádosti státního podniku Lesy ČR zákaz vstupu do lesů na území okresu Ústí nad Labem, a to do 23. 1. 2019 nebo do odvolání. 

Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation