Skrýt nabídku

Vyšlo podzimní číslo zpravodaje České Švýcarsko

Krásná Lípa, 21. 11. 2011 – Aktuální číslo zpravodaje České Švýcarsko vydávaného správou národního parku je od dnešního dne k dispozici všem zájemcům. Klasická "papírová" verze bude v nejbližších dnech k dostání v regionálních turistických informačních střediscích a bude také distribuována místním obyvatelům spolu s lokálními periodiky. Elektronická verze je ke stažení na internetových stránkách správy národního parku www.npcs.cz v sekci "Pro návštěvníky i místní".

Jako již tradičně nabízí také toto číslo mnoho článků o aktuálním dění v národním parku, uskutečněných akcích pořádaných správou národního parku,  informace o zajímavých druzích rostlin a živočichů, geologické okénko či příspěvky věnující se bohaté kulturní historii Českého Švýcarska. V rubrice Rozhovor jsme tentokrát vyzpovídali pana Filipa Brodského, nového ředitele Obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko. Nezapomněli jsme ani na dětské čtenáře, pro které je připravena tradiční soutěž o ceny. Součástí tištěné verze zpravodaje je také barevný plakát "Rys ostrovid".

Zpravodaj České Švýcarsko vychází dvakrát ročně (na jaře a na podzim). Všechna dosud vydaná čísla jsou ke stažení na internetových stránkách správy národního parku www.npcs.cz v sekci "Pro návštěvníky i místní".

Nepřehlédněte!

Hledáme nové kolegyně/kolegy:

Ředitel/ka ekonomického odboru
Referent/ka IT


Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation