Skrýt nabídku

Zpravodaj České Švýcarsko s novým vzhledem

České Švýcarsko, 27. 4. 2016 – Jarní vydání Zpravodaje Správy národního parku České Švýcarsko vyšlo letos v novém vzhledu a plnobarevném provedení. Veřejnosti byla novinka představena v rámci Otevření turistické sezóny v sobotu, 23. dubna 2016. Tiskovina se nově přibližuje vzhledu dalších informačních materiálů vydávaných v regionu Českosaského Švýcarska různými vydavateli, avšak v jednotném stylu. Nová podoba Zpravodaje tak napomůže posilování regionální identity Českosaského Švýcarska.

„Ustoupit od tradičního vzhledu Zpravodaje nebylo lehké rozhodnutí. Jsme si ale jisti, že hlavně možnost publikování barevných fotografií lépe doplní textové informace o dění v regionu národních parků,“ říká Pavel Benda, ředitel Správy národního parku České Švýcarsko.

První vydání Zpravodaje Správy národního parku České Švýcarsko bylo vyšlo v roce 2001, od té doby vychází nepřetržitě vždy na jaře a na podzim každého roku. Dvacet devět předchozích čísel vyšlo ve dvoubarevném provedení. Aktuální třicáté číslo vyšlo v plnobarevném provedení a je k dispozici v infomačních střediscích v Českém Švýcarsku nebo ke stažení na internetu pod odkazem http://www.npcs.cz/zpravodaj-ceske-svycarsko.


Zpravodaj České Švýcarsko: V pořadí třicáté vydání je plnobarevné a na 28 stranách přináší mnoho zajímavých informací o národním parku a jeho regionu.