Skrýt nabídku

Zpravodaj České Švýcarsko s novým vzhledem

České Švýcarsko, 27. 4. 2016 – Jarní vydání Zpravodaje Správy národního parku České Švýcarsko vyšlo letos v novém vzhledu a plnobarevném provedení. Veřejnosti byla novinka představena v rámci Otevření turistické sezóny v sobotu, 23. dubna 2016. Tiskovina se nově přibližuje vzhledu dalších informačních materiálů vydávaných v regionu Českosaského Švýcarska různými vydavateli, avšak v jednotném stylu. Nová podoba Zpravodaje tak napomůže posilování regionální identity Českosaského Švýcarska.

„Ustoupit od tradičního vzhledu Zpravodaje nebylo lehké rozhodnutí. Jsme si ale jisti, že hlavně možnost publikování barevných fotografií lépe doplní textové informace o dění v regionu národních parků,“ říká Pavel Benda, ředitel Správy národního parku České Švýcarsko.

První vydání Zpravodaje Správy národního parku České Švýcarsko bylo vyšlo v roce 2001, od té doby vychází nepřetržitě vždy na jaře a na podzim každého roku. Dvacet devět předchozích čísel vyšlo ve dvoubarevném provedení. Aktuální třicáté číslo vyšlo v plnobarevném provedení a je k dispozici v infomačních střediscích v Českém Švýcarsku nebo ke stažení na internetu pod odkazem http://www.npcs.cz/zpravodaj-ceske-svycarsko.


Zpravodaj České Švýcarsko: V pořadí třicáté vydání je plnobarevné a na 28 stranách přináší mnoho zajímavých informací o národním parku a jeho regionu.

Omezení vstupu

Z důvodu likvidace následků větrných kalamit je vyloučen vstup do lesa na území NP České Švýcarsko. Chystanou návštěvu prosím odložte. Podrobnosti najdete ZDE.


Omezení vstupu do Divoké soutěsky z důvodu opravy galerií. Více informací zde.

Nepřehlédněte!

Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici botanička / botanik (zástup za MD). Více informací zde.


Nenechte si ujít výstavu "Lesy národního parku České Švýcarsko". Vice informací zde.


Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation