Skrýt nabídku

Volná místa

Správa Národního parku České Švýcarsko vypisuje výběrové řízení na pozici:

Právník/čka, personalista/tka

Popis pozice:

  • zpracovává právní stanoviska a výklady k aplikaci právních předpisů
  • připravuje podání k soudu a zastupuje Správu v soudních sporech
  • posuzuje obchodněprávní smlouvy
  • zajišťuje činnost při přípravě smluv
  • zpracovává pracovněprávní smlouvy a dohody
  • zajišťuje personální agendu
  • zpracovává metodiku vzdělávání zaměstnanců
  • zajišťuje oblast ochrany osobních údajů
  • řeší přestupky na úseku ochrany přírody

Požadujeme:

  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu právnického zaměření
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • 12. platová třída, plat od 22.160,- Kč do 33.300,- Kč v závislosti na odborné praxi
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvky z FKSP
  • naturální výhody

Nástup možný: 1. 11. 2018

Své nabídky, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 20. 7. 2018 na e-mail: a.hakova@npcs.cz

Vedoucí oddělení kanceláře ředitele

  • řídí oddělení kanceláře ředitele
  • koordinuje výkon spisové služby a uveřejňování smluv v informačním systému registru smluv
  • zabezpečuje a celkově koordinuje vnitřní a finanční kontrolu zajišťuje oblast boje proti korupci
  • vede evidenci autoprovozu
  • zpracovává interní předpisy související s činností oddělení

Požadujeme:

  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu ekonomického, právnického nebo přírodovědného zaměření
  • praxe na úseku státní správy myslivosti a rybářství výhodou

Nabízíme:

  • 11. – 12. platová třída, plat od 23.450,- Kč do 36.300,- Kč v závislosti na odborné praxi a náplni práce

Nástup možný: 1. 9. 2018, pracovní poměr na dobu určitou do 30. 11. 2021 (zástup za mateřskou dovolenou)

Své nabídky, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 31. 7. 2018 na e-mail: a.hakova@npcs.cz