Skrýt nabídku

Volná místa

Správa Národního parku České Švýcarsko vypisuje výběrové řízení na pozici:

ZOOLOG / ZOOLOŽKA

Pracovní poměr na dobu neurčitou, úvazek 1,0 (s možností částečného úvazku)

Popis pozice:

  • koordinace a zajištění výzkumných projektů v rámci zoologické odbornosti na území CHKO Labské pískovce a NP České Švýcarsko
  • spolupráce v rámci oddělení při tvorbě strategických dokumentů ochrany přírody (především plány péče pro maloplošná zvláště chráněná území, plán péče pro CHKO Labské pískovce, zásady péče o NP České Švýcarsko)
  • spolupráce při výkonu státní správy, tj. příprava podkladů pro správní řízení a stanoviska k územně plánovacím dokumentacím týkající se ochrany živočichů
  • koordinace ochrany hnízdních lokalit zvláště chráněných druhů ptáků v rámci Ptačí oblasti Labské pískovce (spolupráce se strážní službou, komunikace s vlastníky pozemků atd.)
  • řešení dalších aktuálních témat v ochraně přírody (např. ochrana vlka obecného, návrat lososa)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (min. bakalářského stupně) s přírodovědným zaměřením; nutná hlubší znalost v oboru zoologie (entomologické zaměření výhodou);
  • znalost cizího jazyka (Aj nebo Nj) na úrovni běžné komunikace (porozumění psanému textu, schopnost komunikace v běžných situacích) se vztahem k řešené problematice v ochraně přírody
  • řidičský průkaz typu B – aktivní řidič
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro výkon státní správy v ochraně přírody – výhodou, není nutností

Nabízíme:

  • 11. platová třída, plat od 22 980,- Kč do 33 790,- Kč v závislosti na odborné praxi
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevným jádrem
  • zajištění jazykové výuky (v rámci pracovní doby) (Nj, Aj) a dalšího profesního vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity

Nástup možný: ihned

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucí oddělení ochrany přírody Ing. Jany Holešinské (tel. 737 276 001, j.holesinska@npcs.cz).

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 7. 2. 2020 prostřednictvím e-mailu personalistce Jiřině Skalové (j.skalova@npcs.cz)

Omezení vstupu

UPOZORNĚNÍ! NA CELÉM ÚZEMÍ NÁRODNÍHO PARKU HROZÍ NEBEZPEČÍ PÁDU STROMŮ. VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!

S ohledem na odstraňování nebezpečných stromů je ve všedních dnech od 7.30 do 15.30 UZAVŘENA TURISTICKÁ CESTA Hřensko - Tři prameny. Více informací zde.

Z důvodu havarijního stavu je UZAVŘEN PŘÍSTUP do altánu na Mariině skále. Vyhlídka před altánem je přístupná.

Z důvodu nevyhovujícího stavu mostků je OMEZEN PŘÍSTUP na skalní hrad Šaunštejn. Více informací zde.

Nepřehlédněte!

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pracovní pozici zooložka / zoolog. Podrobnosti ZDE.

Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation