Skrýt nabídku

Volná místa

Správa Národního parku České Švýcarsko vypisuje výběrové řízení na pozici:

Ředitel/ka ekonomického odboru

Popis pozice:

  • zajištění komplexního chodu financování organizace
  • strategické plánování
  • příprava rozpočtů
  • vedení daňové evidence

Požadujeme:

  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu ekonomického zaměření
  • znalost příslušných právních předpisů
  • řídící a organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s hospodařením příspěvkových organizací výhodou

Nabízíme:

  • 12. platová třída, plat od 37.740,- Kč do 46.300,- Kč v závislosti na odborné praxi
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvky z FKSP
  • naturální výhody

Nástup možný: dle dohody

Své nabídky, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte do 30. 11. 2018 na e-mail: j.skalova@npcs.cz

Nepřehlédněte!

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu: Ředitel/ka ekonomického odboru

DOČASNÉ VYLOUČENÍ VSTUPU DO LESA

Na území NP České Švýcarsko byl vyhlášen dočasný zákaz vstupu do lesů. Toto omezení se netýká značených turistických stezek. Zákaz vstupu platí do 30. 11. 2018.

Na území CHKO Labské pískovce platí na základě žádosti Lesů ČR (Lesní správa Děčín) zákaz vstupu do lesů na celém území, tedy včetně značených turistických stezek. Na území okresu Děčín platí zákaz do 30. 11. 2018 a na území okresu Ústí nad Labem do 23. 1. 2019 nebo do odvolání.

Naši partneři

Nationalpark Sächsische Schweiz

Park Narodowy Gór Stołowych

EUROPARC Federation