Správa NP České Švýcarsko Vás srdečně zve na seminář představující vzdělávací program pro děti z MŠ a žáky I. stupně ZŠ, který navazuje na 5 nových příběhů Spejbla a Hurvínka. Při výletech do přírody se známí hrdinové setkávají se zajímavými zvířaty – rysem, netopýrem, lososem, modráskem a tetřívkem a poznají něco z jejich života. K příběhům jsou zpracované doplňující environmentálně vzdělávací programy, sady pracovních listů a metodické materiály. Blíže k programu www.hurvinekvprirode.cz
Lektor: Mgr. Jana Modrá
Kurz je akreditován MŠMT, účastnící obdrží certifikát. Pro účastníky jsou připraveny studijní materiály, pracovní listy a ekovýchovné materiály vhodné do výuky.
Kurz je určen pro pedagogy MŠ i I. stupně ZŠ, studenty i lektory
Na seminář je nutné se předem přihlásit.
Občerstvení je zajištěno. S sebou vhodné oblečení do terénu.
Kontakt: j.judova@npcs.cz, 775 552 790
Akce je realizována v rámci projektu: Plšíkova učebna II - EVVO v NP České Švýcarsko, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra.
